|HELL| Clan
ÈÝëåôå íá áíôéäñÜóåôå óôï ìÞíõìá; ÖôéÜîôå Ýíáí ëïãáñéáóìü êáé óõíäåèåßôå ãéá íá óõíå÷ßóåôå.

new anekdotaa!!!

ÐÞãáéíå êÜôù

new anekdotaa!!! Empty new anekdotaa!!!

Äçìïóßåõóç áðü MAF1A Ôåô Éïõë 23, 2008 12:53 pm

Μια ξανθιά και μια κοκκινομάλλα περπατούν στο δρόμο.
Ενώ περνούν έξω από ένα ανθοπωλείο η κοκκινομάλλα βγάζει μια φωνή:
- Ωχ, τι έπαθα!
- Τι συμβαίνει; ρωτάει η ξανθιά.
- Να εκεί είναι ο φίλος μου κι αγοράζει λουλούδια, απαντά η κοκκινομάλλα.
- Και φοβάσαι ότι τα αγοράζει για κάποια άλλη;
- Όχι, λέει η κοκκινομάλλα, ξέρω ότι τα παίρνει για μένα αλλά να... όταν μου παίρνει λουλούδια ξέρω ότι θα είμαι για τρεις μέρες ανάσκελα με τα πόδια ψηλά!
- Γιατί; ρωτάει η ξανθιά. Δεν έχετε βάζο;...


Ήταν μια ξανθιά και γυρναει σπίτι.Λέει στον άντρας της:
-Που είναι τα παιδιά;
Απαντάει ο αντρας της:
-Στα αγγλικά.
-A!OK! Where are the kids?


Μια μέρα, η οικογένεια του Τοτού, αποφάσισε να επισκεφθεί μια φιλική τους οικογένεια. Ο γιος τους όμως, είχε μια ιδιαιτερότητα. Δεν είχε αυτιά. Οπότε, οι γονείς του Τοτού, τον συμβούλεψαν να μην κάνει καμία ερώτηση για τα αφτιά του παιδιού και τους φέρει σε δύσκολη θέση. Καθώς ο Τοτός συζητούσε με τον πατέρα του παιδιού λέει:
- "Ο γιος σας βλέπει καλά;"
- "Ναι, πολύ καλά."
- "Σε 20 χρόνια; Θα βλέπει καλά;"
- "Πιστεύω πως θα βλέπει καλά."
- "Σε 40 χρόνια; Θα βλέπει;"
- "Ε, σε 40 χρόνια, μάλλον θα χρειαστεί γυαλιά."
- "Και που θα τα στηρίζει;

Μια ξανθιά πήγε για ψώνια στο Super Market οπότε χτυπά το κινητό της. Το σηκώνει και λέει: "Έλα ρε Τάκη.. Καλά βρε θηρίο πως κατάλαβες ότι ήμουν εδώ;


Μια ξανθιά πάει στο super marker στον υπάλληλο στα γαλακτοκομικά είδη. "θα ήθελα 500γρ φέτα!", του λέει. "Συγγνώμη έβαλα 550 γραμμάρια. Να τα αφήσω;", λέει ο υπάλληλος. Και απαντά η ξανθιά "Αφησε τα. Βάλε τώρα τα 500 γραμμάρια"


Γιατί οι ξανθιές φοράνε στενή φούστα? Για να μην ανοίγουν τα πόδια τους!!!


Κατεβαίνει ένας βλάχος από το Αγρίνιο στην Αθήνα. Πάει σε ένα φαρμακείο και ζητάει μία οδοντόβουρτσα. Ο φαρμακοποιός όμως καταλαβαίνει ότι είναι βλάχος και του δίνει μία διαφημιστική οδοντόβουρτσα 1m. Τη βλέπει ο βλάχος και λέει: "Εμείς στο Αγρίνιο έχουμε μικρές οδοντόβουρτσες". Τότε ο φαρμακοποιός λέει:"Μικρή πόλη το Αγρίνιο, μικρές οδοντόβουρτσες μεγάλη πόλη η Αθήνα μεγάλες οδοντόβουρτες". Έπειτα οβλάχος ζητά μία οδοντόκρεμα. Ο φαρμακοποιός του δίνει πάλι μία διαφημιστική οδοντόκρεμα 1m. Τη βλέπει ο βλάχος και λέει: "Εμείς στο Αγρίνιο έχουμε μικρές οδοντόκρεμες.Τότε ο φαρμακοποιός λέει:"Μικρή πόλη το Αγρίνιο, μικρές οδοντόκρεμες μεγάλη πόλη η Αθήνα μεγάλες οδοντόκρεμες". Σκέφτεται για λίγο ο βλάχος και βλέποντάς ο φαρμακοποιός τον ρωτάει θα θέλατε τίποτα άλλο. Και λέει ο βλάχος σκεφτόμουν να πάρω και υπόθετα αλλά άσε θα τα πάρω από το Αγρίνιο.
MAF1A
MAF1A

Áñéèìüò ìçíõìÜôùí : 7
Çëéêßá : 30
Location : rhodes-Greece!!!
Registration date : 10/06/2008

ÅðéóôñïöÞ óôçí êïñõöÞ ÐÞãáéíå êÜôù

ÅðéóôñïöÞ óôçí êïñõöÞ


 
Äéêáéþìáôá óáò óôçí êáôçãïñßá áõôÞ
Äåí ìðïñåßôå íá áðáíôÞóåôå óôá ÈÝìáôá áõôÞò ôçò Ä.ÓõæÞôçóçò